سازمان مهاجرتی فریدونی

سفیر امین شما در کلیه روشهای اقامت کانادا


سازمان مهاجرتی فریدونی

گواهی کانادا

برای اطلاع از نحوه عضویت فعال سازمان فریدونی در سازمان مشاورین رسمی کانادا به لینک زیر مراجعه فرمایید.

شماره عضویت: R712785


شماره عضویت کانون مشاوران رسمی مهاجرتی کانادا

سفیر امین شما در کلیه روشهای مهاجرت به کانادا

گواهی کانادا

برای اطلاع از نحوه عضویت فعال در سازمان مشاورین رسمی کانادا به لینک زیر مراجعه فرمایید.

شماره عضویت: R712785

خدمات سازمان فریدونی

مشاوره تخصصی رایگان

۱۵ دقیقه مشاوره رایگان تخصصی و حرفه ای در اولین جلسه مشاوره توسط کارشناسان مجرب ما در سازمان فریدونی به شما ارایه می گردد

وکالت

قبول وکالت کلیه کیسها و اخذ ویزای کانادا

دریافت و تحلیل نوت های ریجکتی

ارائه راهکار به متقاضیانی که پرونده ریجکتی دارند و آنالیز نوتهای پرونده های قبلی

مشاوره کاریابی متخصصان فناوری و اطلاعات

اصلاح رزومه و مشاوره در خصوص روشهای کاریابی موفق و خلاق برای تازه واردین حوزه آی تی


روشهای مهاجرت به کانادا در سازمان فریدونی

اکسپرس اینتری کانادا

اکسپرس اینتری کانادا

روش اکسپرس اینتری فدرال و سه زیر مجموعه کارگر ماهر ، فنی حرفه ای و تجربه با سیستم امتیاز دهی و سریع ترین روش برای دریافت اقامت دائم و موقت است.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی و یا استادی پرمیت به دانشجویان بین المللی این فرصت را میدهد که در مدارس و کالج ها و دانشگاه های با رتبه بالای کیفیت و سطح آموزش به ادامه تحصیل بپردازند.

برنامه های استانی کانادا

برنامه های استانی کانادا

برنامه های مهاجرتی استانی و یا PNP مخصوص هر استان بوده و براساس نیازهای بازار کار آن استان گزینه های متنوعی برای مهاجرت به این کشور و بع متقاضیان اقامت دائم ارائه و پیشنهاد میدهد.

ویزای خوداشتغالی کانادا

ویزای خوداشتغالی کانادا

برنامه خوداشتغالی فدرال امکان اخذ اقامت دائم را به هنرمندان و ورزشکاران ارائه و پیشنهاد میدهد.

ویزای استارتاپ کانادا

استارت آپ ویزا کانادا

برنامه استارت آپ ویزا به کسانی که ایده ای نو و جدید دارند و امکان تجاری سازی این ایده و خلاقیت را در قالب گروه هایی نهایت 5 نفره میدهد.

ویزیتور ویزای کانادا

ویزیتور ویزای کانادا

ویزیتور ویزا و یا ویزای توریستی راهی است برای دیدار با اقوام و دوستان در این کشور و همچنین بازدید از مناظر منحصر به فرد و لذت بخش و زیبای این کشور.

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری و یا ورک پرمیت راهی است برای اشتغال قانونی در این کشور، بدست آوردن تجربه کاری و استفاده از این سابقه کاری برای کسب امتیاز لازم و مفید جهت دریافت اقامت دائم

اسپانسرشیپ کانادا

اسپانسرشیپ کانادا

اسپانسرشیپ برنامه ای است که تحت آن افراد سیتیزن و دارای اقامت دائم می توانند با داشتن شرایط حداقلی عزیزان خود را به این کشور آورده و امکان اقامت دائم و موقت آنها را فراهم و میسر سازند .

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا

ویزیتور ویزا نام دیگر ویزای توریستی است. دارنده ویزای ویزیتوری میتواند 6 ماه متوالی و پیاپی در خاک کانادا اقامت داشته باشد.

شهروندی کانادا

شهروندی کانادا

این کشور به دلیل اعطای شهروندی به ساکنین دائم که حداقل 1095 روز در این کشور بوده در میان کشور های مهاجرپذیر از جایگاه ویژه ای و خاصی برخوردار است.


اینستاگرام موسسه مهاجرتی فریدونی

دنبال کردن ما در اینستاگرام


آخرین مقالات و ویدیوهای سازمان مهاجرتی فریدونی

در این بخش آخرین و جدیدترین مقالات سازمان فریدونی را می توانید مشاهده و مطالعه کنید.

اداره مهاجرت اولین قرعه کشی ماه آوریل سال 2023 را در روز دوازدهم این ماه برای کلیه زیر برنامه های سیستم اکسپرس انتری انجام داد.

بر این اساس برای 3500 نفر از استخر متقاضیان با حداقال امتیاز 486 دعوتنامه جهت اپلای برای اقامت دائم صادر گردید.

با توجه به افزایش نرخ تورم در کانادا ، دولت فدرال از اول ماه آوریل 2023 اقدام به افزایش حداقل هفت درصدی دستمزذ دز سطح فدرل کرد

بر اساس اعلام رسمی وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا ، آقای شان فریزر ، دارندگان مجوز کار بعد از فارغ التحصیلی یا ( PGWP ) ، از ششم آوریل 2023 میلادی امکان تمدید این مجوز را خواهند داشت . لازم به ذکر است. این تمدید شامل تمامی دارندگان این مجوز می شود که در سال 2023 مهلت آن به پایان میرسد .

اداره مهاجرت و شهروندی در روز 15 مارس با دعودت 7000 نفر از استخر متقاضیان اکسپرس انتری با حداقل امتیاز490 که برای تمامی زیر برنامه ها انجام شد، رکورد جدیدی در دعوت از متقاضیان اقامت دائم کانادا ثبت کرد .

نماینده وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا آقای شان فریزر  در هفته آخر فوریه در یک کنفرانس  مطبوعاتی کلیات طرح حمایتی از ایرانیان را اعلام کرد.براساس این طرح شهروندان ایرانی که با هر نوع ویزای موقتی در کانادا حضور دارند امکان دریافت مجوز کار باز یا OWP را از ابتدای ماه مارس 2023 خواهند داشت.برای هموطنان داخل کشور نیز اداره مهاجرت در حال رایزنی برای ارائه تسهیلات مهاجرتی  در کشور سوم می باشد.جهت اطلاع از از جزییات این برنامه می توانید ویدئو های تهیه شده در اینستاگرام ما رو مشاهده کنید .

هرگونه کپی برداری از محتوای سایت بدون اجازه سازمان مهاجرتی فریدونی غیر مجاز است
نیاز به کمک دارید؟