پالیسی 2023

پالیسی ایران 2023 کانادا ( Iran 2023 )

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا در انتهای ماه فوریه 2023 در راستای حمایت از هم میهنان گرامی اقدام به معرفی قانونی جدید موسوم به ایران 2023 نمود . به موجب این پالیسی هموطنان ایرانی دارای اقامت موقت قانونی تحت ویزاهای ویزیتوری ، تحصیلی ، کاری و .. که به صورت فیزیکی در خاک کانادا می باشند ، با داشتن پاسپورت معتبر ایرانی امکان اقدام جهت دریافت مجوز کار یا همان ورک پرمیت تحت شرایط فوق العاده سهل الامکان با  اولویت بررسی ، را دارند .

مدارک لازم برای پالیسی ایران 2023

براساس مدارک استاندارد مورد نیاز جهت تشکیل پرونده ورک پرمیت دارا بودن تاییده اصلاحا تاثیر بربازار کار ( LMIA  ) معتبر به همراه پیشنهاد کاری یا همان جاب آفر از کارفرمای کانادایی الزامی می باشد ، اما پالیسی ایران 2023 هموطنان ایرانی را از ارائه این دو مدرک کلیدی و مهم این نوع ویزای کاری معاف کرده است .

براساس تجربیات همکاران ما در سازمان مهاجرتی فریدونی در پروسه تشکیل پرونده ویزای کاری یا همان ورک پرمیت برای متقاضیان در طی سالهای گذشته ، ارائه مدرک زبان معتبر به همراه سایر مدارک با اینکه جزء مدارک الزامی نیست ، کمک شایانی به موفقیت پرونده میکند . نکته مهم در خصوص پالیسی ایران 2023 عدم نیاز به مدرک زبان می باشد زیرا اداره مهاجرت و شهروندی کانادا حداکثر تلاش خود را در راستای تسهیل اخذ مجوز کار برای ایرانیان در این پالیسی نموده است . کلاینتهای سازمان ما از بدو شروع این پالیسی بدون هیچ نیازی در ارائه مدرک زبان به همراه سایر مدارک پرونده ورک پرمیت موفق به اخذ مجوز کار گردیده اند.

درخصوص الباقی مدارک لازم برای سابمیت پرونده ورک پرمیت تحت پالیسی ایران 2023 ، صرف نظر از فرمهای مهاجرتی الزامی پرونده های ویزای کاری ، ارائه کارت معافیت از خدمت یا پایان خدمت برای متقاضیان مرد ، الزامی میباشد . مدت زمان صادر شده برای مجوز کار موقت معمولا سه ساله می باشد بنابراین توصیه میشود متقاضیان نسبت به تمدید گذرنامه ایرانی خود با هدف بهره مندی از حداکثر زمان اعطایی به مجوز کار ، اقدامات مقتضی را صورت دهند .

هزینه پالیسی ایران 2023

هزینه اقدام برای سابمیت پرونده ورک پرمیت برای هموطنان تحت پالیسی ایران 2023 معاف در نظر گرفته شده است لذا به همراه مدارک میبایست ، نامه توضیحات معافیت متقاضی با خاطر نشان کردن اقدام تحت پالیسی ایران 2023 ، ارسال گردد.

مشاوره برای پالیسی ایران 2023 

شما میتوانید در صورت دارا بودن شرایط اولیه ویزای توریستی با کارشناسان سازمان ما تماس حاصل کرده و به صورت رایگان شرایط خود را بررسی کنید و از این فرصت استثنایی جهت دریافت مجوز کار بهره مند گردید. نظر به اینکه تا کنون هیچگونه محدودیت زمانی در خصوص الزام  اقامت دارنده ویزای موقت در کانادا قبل  از سابمیت پرونده مجوز کار تحت پالیسی ایران 203 ، اعلام نشده است ، کارشناسان ما میتوانند به محض ورود شما به خاک کانادا نسبت به تشکیل و ارسال پرونده شما اقدام کنند .

برای دریافت ویزای توریستی کانادا با ما در ارتباط باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *