سازمان مهاجرتی فریدونی

درباره ما 

همواره مهاجرت به کانادا مورد استقبال بسیاری از افراد در سراسر دنیا بوده و در سالهای اخیر این استقبال به اوج خود رسیده است. انتخاب روش درست مهاجرت و داشتن مشاوری دقیق و دلسوز از الزامات این امر است چرا که انتخابی ناآگاهانه ممکن است به از دست رفتن فرصت ها منجر شود و بالعکس انتخابی از روی تخصص و اندیشه با کمک راهنمایی ماهر میتواند به تغییر مثبت زندگی فرد و خانواده او ختم شود.

ما با فراگیری دانش لازم و عبور از مسیر پیچیده دریافت مجوز شورای قانونگذاری مشاورین رسمی کانادا جهت ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان مفتخریم تا این دانش و اطلاعات را به کار گرفته و بهترین روش مهاجرتی را به متقاضیان محترم ارائه دهیم و تا آخرین مرحله در کنارشان خواهیم بود.
دفتر مرکزی سازمان ما در کشور کانادا شهر تورنتو با عنوان .Fereidouni Immigration Services Inc به ثبت رسیده و همچنین دفتر تهران با نام خدمات مشاوره پدیدار به شماره  ثبت 608129 در میدان هروی واقع شده است. موسس این سازمان سرکار خانم شهرزاد فریدونی عضو سازمان مشاورین رسمی کانادا با شماره عضویت R712785 میباشد که از سال 2020 در حوزه خدمات مهاجرت مشغول به کار بوده و متقاضیان را در مسیر زندگی بهتر در خانه جدیدشان کانادا راهنمایی کرده است .
آرزو داریم که در این مسیر سفیر امین شما باشیم.


شهرزاد فریدونی خامنه

Shahrzad Fereidounikhamene

  RCIC# R712785

عضو کانون مشاوران رسمی مهاجرتی کانادا CICC

عضو شورای مشاوران رسمی مهاجرتی ایرانی – کانادایی ICAIC

 نماینده رسمی مدارس ، کالجها و دانشگاههای کانادا  


گواهینامه های اخذ شده
هرگونه کپی برداری از محتوای سایت بدون اجازه سازمان مهاجرتی فریدونی غیر مجاز است
نیاز به کمک دارید؟