اقامت دائم ویزای بیزینس ویزیتور

اقامت دائم ویزای بیزینس ویزیتور

ویزای بیزینس ویزیتوری  برای چه متقاضیانی مناسب هست ؟

ویزای بیزینسی کانادا در واقع زیرمجموعه ای از ویزاهای ویزیتوری است و متقاضیان آن کسانی هستند که قصد دارند در این کشور کسب و کاری را راه اندازی کنند، در کنفرانس بازرگانی شرکت کنند، در نمایشگاهی بین المللی شرکت کنند، در بیزینسی سرمایه گذاری کنند، یا اهدافی از این قبیل.

درخواست کنندگان این نوع ویزا باید با مدارکی اثبات کنند که قصد اقامت بیشتر از زمان تعیین شده و اعتبار ویزایشان را در کانادا نخواهد داشت. همچنین باید مدارکی ارائه دهند که نشانگر قصد آنها از سفر به این کشور باشد. ارائه تمکن مالی مناسب نیز لازم است. این فرد نباید سابقه کیفری یا جنایی داشته باشد یا به بیماری دچار باشد که برای جامعه کانادایی ها خطر محسوب شود.

اگر شرکتی کانادایی میزبان فرد خارجی جهت ورود به کانادا با این نوع ویزا باشد برای او دعوت نامه ارسال خواهد کرد که این دعوت نامه نیز همراه مدارک لازم باید به اداره مربوطه ارسال شود.

دارندگان این ویزا تنها اجازه ورود به کانادا برای انجام اهداف گفته شده را خواهند داشت و مجاز به کار کردن در این کشور با این نوع ویزا نخواهند بود.

بعد از تهیه مدارک، تکمیل فرم ها، پرداخت هزینه و ارسال مدارک نامه ای برای متقاضی جهت انجام بایومتریک ارسال میشود. بعد از انجام بایومتریک متقاضی باید منتظر بمانند تا نتیجه درخواست او توسط اداره مهاجرت و شهروندی کانادا اعلام شود.

در صورت دریافت ویزا میتواند به کانادا سفر کرده، هدف بیزینسی خود را به انجام رسانده و بعد از آن این کشور را ترک کند. عموما طول مدت این ویزا 6 ماه میباشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *